Strony www

Strony internetowe ● Pozycjonowanie i Optymalizacja ● Identyfikacja wizualna ● Branding ● Marketing

Wspieramy i współpracujemy - na bieżąco analizujemy działania marketingowe Klientów i doradzamy w zakresie innowacyjnych rozwiązań wpływających na sukces biznesu w sieci

Wszystkie wykonywane projekty skutecznie podążają za rozwijającą się technologią projektowania stron www, tendencjami w projektowaniu graficznym, innowacyjnymi funkcjonalnościami edycyjnymi tworzonego serwisu. Nasi pracownicy korzystają wyłącznie z wiodących i efektywnych narzędzi, które pozwalają na projektowanie wysokiej jakości stron internetowych, wyposażonych w rozwiązania „na czasie”.

Agencja Interaktywna

Grupa Fenix

Grupa - Fenix, to pionierska firma zajmująca się projektowaniem stron internetowych, która opracowuje wykwintne projekty stron i przeprojektowania po konkurencyjnych cenach. Posiadamy zasoby, wizję i doświadczenie, aby zaprojektować dowolną witrynę dla każdej firmy i osoby. Oferujemy skuteczne rozwiązanie projektowe z atrakcyjnymi i funkcjonalnymi witrynami, które mogą spełnić zarówno oczekiwania dotyczące budżetu, jak i terminu.

Po uruchomieniu nowej witryny zajmiemy się wszystkimi ważnymi i często krytycznymi problemami technicznymi i dotyczącymi wyszukiwarek. Nasza usługa Managed Easy oznacza, że ​​Twoja strona internetowa ładuje się bardzo szybko, monitorowana jest przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, dla bezpieczeństwa, co wieczór jest tworzona kopia zapasowa, a my zajmujemy się wszystkimi aktualizacjami oprogramowania WordPress itp, tematów i wtyczek. Obsługiwane jest również zarządzanie nazwami domen i kontami e-mail.

Strony Internetowe
99%
Pozycjonowanie
95%
Marketing Internetowy
90%
Kreowanie Wizerunku
97%